Odstránenie čistenie graffiti Bánovce

Odstránenie graffiti Bánovce z povrchu, ktorý nebol pomocou antigraffiti ochrany ošetrený, bolo zrealizované 8. júla. Celkový čas strávený na zákazke boli dve hodiny a podieľali sa na nej dvaja naši zamestnanci.

Pri práci sme použili odstraňovač grafitov a vysokotlakové zariadenie. Graffiti sme najskôr z povrchu dôkladne odstránili. Ak by sme graffiti len pretreli a neodstránili, želané výsledky by sa nedostavili. Po čase by graffiti boli čiastočne viditeľné rovnako ako pred tým, než sme ich zatreli farbou. Je dôležité pokúsiť sa, graffity Bánovce čo najdôkladnejšie odstrániť. Prípravok, ktorý používame na odstránenie graffiti Bánovce sme naniesli na objekt a nechali ho pôsobiť. Odstraňovača sme spotrebovali celkom 4ks. Na záver našej práce sme celý povrch umyli s použitím vody a vysokotlakového zariadenia. Nakoľko povrch nebol ošetrený antigraffiti ochranou bola naša práca – odstránenie graffiti Bánovce, bolo iba 80%.

Pokiaľ chceme predísť nedokonalému odstráneniu je nutné, aby bol povrch objektu v Bánovciach chránený antigraffiti ochranou v podobe náteru alebo nástreku. Výhod, ktoré poskytuje antigraffiti náter Bánovce alebo nástrek Bánovce je niekoľko: ľahké odstránenie graffiti z povrch, ochrana fasád Bánovce pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi ako sú napríklad slnko, dážď…ľahké očistenie od rôznych nečistôt a zároveň vlhkosť neprenikne do fasády.

Zákazník vyjadril s našou prácou spokojnosť a v nasledujúcej dobe budeme pokračovať v realizácii stavebnej úpravy a nanášaní antigraffiti ochrany.

Pre viac informácii kliknite SEM.