Odstránenie, vyčistenie graffiti Bánovce

Zákazka odstránenie a vyčistenie graffiti Bánovce. Pri tejto zákazke sme odstraňovali graffiti z povrchu, ktorý bol zo sklo-keramickej mozaiky a nebola na ňom nanesená antigraffity ochrana. Špecializovanej chémie, ktorú naši zamestnanci pri práci pri odstraňovaní graffiti používajú sa spotrebovalo celkovo 0,5 kg.

Najskôr sme museli na grafity Bánovce čo najúčinnejšie zoslabiť. Na miesto ich výskytu sme naniesli účinný a kvalitný odstraňovač graffiti, ktorý sme nechali chvíľu na povrchu pôsobiť. Následne sa použitá chémia pomocou kefy rozotrela a spoločne s farbou graffitov bol tento odstraňovač umytý čistou vodou.

Naša upratovacia firma je schopná svojim zákazníkom okrem odstraňovania grafitov Bánovce ponúka aj nanesenie veľmi účinnej a kvalitnej antigraffitovej ochrany povrchu fasád, omietok a iných povrchov Bánovce. Túto antigraffiti ochranu nanášame na povrch v podobe antigrafiti náteru či nástreku. Jej životnosť sa pohybuje v rozmedzí 4 až 6 rokov. Naša firma je schopná prísť odstrániť akýkoľvek veľký grafit. Počas práce s odstraňovaním grafity sme získali množstvo skúseností a vieme, že pokiaľ nie sú graffiti aj malého rozmeru ihneď odstránené, po čase sa na tomto mieste vyskytnú ďalšie a ďalšie grafity.Pre tzv. pouličných umelcov Bánovce to totiž znamená, že na tejto ploche sú ich výtvory dlhodobo vystavené. Z tohto dôvodu je nutné okamžité riešenie včasného odstránenia každého, aj iba drobného grafitu z fasády či iných povrchov. Antigrafitová ochrana Bánovce je najúčinnejší prostriedok, ktorý pomáha vyriešiť komplikácie, spojené z odstraňovaním grafitov. Táto antigrafitová ochrana Bánovce zaručí rýchle, bezproblémové a úplné odstránenie grafitov z povrchu Vášho objektu.

Pre viac informácii kliknite SEM.

Pri tomto odstraňovaní graffiti z mozaikového podkladu bola 100% úspešnosť našej práce v prípade sklo-keramického podkladu. Úplné odstránenie sa však nepodarilo na niektorých miestach špárovacej hmoty, kde bohužiaľ chýbala AGO. Aj napriek tomu bol zákazník s vykonanou prácou a konečným výsledkom spokojný.